předvýběr.cz

Sales support

Zveřejněno 09.06.2022

Pro našeho klienta, VAD ("Value added distributor") distributora IT produktů, který spolu s řešením prodává i své know-how a expertízu v oblasti síťové bezpečnosti, infrastruktury a open source softwaru, hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales support.

Náplň práce:

  • Zpracování cenových nabídek dle požadavků obchodníka
  • Přijetí, kontrola a zpracování objednávky od partnera
  • Logistika – objednání u výrobce a ohlídání včasného dodání, odeslání partnerovi
  • Vystavení faktury a odeslání partnerovi
  • Spolupráce při obnovách licencí softwarových produktů u našich partnerů

Požadavky:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • Orientace v základních účetních náležitostech
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1 (emailová a občasná telefonní komunikace s výrobci)
  • Znalost MS Office – zejména Excel
  • Organizační a koordinační schopnosti
  • Časová flexibilita
  • Pečlivost

Nabízíme:

  • Možnost realizovat se – dělat cokoli, co si dokážeš obhájit, učit se, rozvíjet se …
  • Prostředí středně velké firmy s rodinnou atmosférou a firemní kulturou postavenou na principech svobody a zodpovědnosti
  • Benefity – stravenky, jazyková výuka, další vzdělávání a rozvoj, multisport karta a další
  • Mzdu: 33 000 – 38 000 Kč
  • Místo výkonu práce: Praha 2 - Vinohrady

Zveřejněno 25.05.2023

Pro našeho klienta, společnost působící na trhu od roku 2002 a zabývající se instalací, servisem a projekcí bezpečnostních slaboproudých systémů, hledáme novou kolegyni, či kolegu na pozici Sales Support.

  • administrativní a organizační podpora činnosti obchodního úseku
  • přípravu rozpočtů, nabídek a smluvních dokumentů
  • marketing
  • zpracování obchodních dat a reporting

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • pečlivost
  • komunikativnost
  • základy kancelářské práce
  • znalost práce s MS Office
  • částečnou znalost angličtiny – písemná podoba

Nabídka:

  • předpokládaný nástupní plat 30.000 Kč
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • přátelské prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání
  • firemní akce
  • Místo výkonu práce Praha 9 - Hloubětín