předvýběr.cz

Technolog, VSD-inženýr

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technolog, VSD-inženýr.

Náplň práce

  • Hlavní náplní práce je zpracovávání technologických postupů a postupů při svařování a kontrola jejich dodržování
  • Spolupráce s vedoucími zakázky při realizaci stavby
  • Aktivní přístup při ověřování a zavádění změn v technologických postupech a postupech svařování
  • Zajišťování výkresové dokumentace technologických přípravků
  • Provádění technického a svářečského dozoru na stavbách
  • Vedení externích auditů podle norem ČSN EN ISO 3834-2 a ČSN EN 1090-2 pro proces svařování a mechanické spoje

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • Praxe - výhodou
  • VSD - inženýr (=vyšší svářečský dozor – inženýr s diplomem IWE/EWE)
  • Znalost norem ČSN EN ISO 3834-2 a ČSN EN 1090-2 - výhodou
  • Znalost PC, MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Jazyky: Angličtina, Francouzština - oba jazyky jsou výhodou, nejsou nutné k práci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon s možností až 2 SIM karet se zvýhodněným tarifem
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Jazykové kurzy (AJ, FJ)
  • Možnost využívání masáží a cvičení v prostorách pracoviště
  • Možnost výhodného nákupu akcií skupiny VINCI
  • Penzijní připojištění
  • Životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Zličín

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.