předvýběr.cz

Mechanik věžových jeřábů

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je světovým výrobcem jeřábů a stavebních strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanik věžových jeřábů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Provádí montáže, demontáže a opravy jeřábů
  • Provádí prohlídky staveb, na základě kterých se vypracuje cenová nabídka
  • Zaškoluje obsluhu jeřábů (jeřábníky)
  • Vyplňuje a uzavírá montážní listy MRA (viz směrnice LSC č. 30)
  • Komunikuje s disponentem a informuje jej o průběhu montáže, demontáže a opravy
  • Vyplňuje dodací listy při nakládce jeřábů
  • Řídí se a dodržuje interní předpisy
  • Podílí se na službách HOTLINE

POŽADUJEME

  • Chuť pracovat v týmu a být jeho součástí
  • Pracovitost
  • Práce ve výškách
  • Časová flexibilita
  • Znalost techniky, orientace ve schématech
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Základní znalost práce PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou je

  • Znalost problematiky věžových jeřábů
  • Znalost NJ
  • Komunikativní dovednosti (jednání se zákazníky)

NABÍZÍME

  • Perspektivní zaměstnání a možnost vytvořit svou vlastní budoucnost u renomované mezinárodní společnosti
  • Získat příležitost zvyšovat svoji kvalifikaci formou školení a vzdělávání
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Propracovaný systém firemních benefitů
  • Doba určitá s možností přechodu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Postřižín u Prahy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor! Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. \"O ochraně osobních údajů\" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.