předvýběr.cz

Právník

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci zřízenou Ministerstvem dopravy ČR, jejíž základní činností je správa, údržba a oprava dálnic a silnic, hledáme vhodné kandidáty na pozici Právník.

Náplň práce

  • Zastupování organizace v soudních a správních řízeních
  • Příprava a posuzování návrhů smluvních dokumentů
  • Zpracovávání právních stanovisek
  • Zajišťování výkladů právních předpisů
  • Poskytování právních rozborů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání právního zaměření
  • Min. 2 roky praxe v oboru
  • Zkušenost ze státní nebo veřejné správy – výhodou
  • Odpovídající znalost občanského, obchodního a správního práva
  • Znalost zákona 219/2000 Sb. podmínkou
  • Znalost zákona 134/2016 Sb. výhodou
  • Praxe v oblasti soudních sporů výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost, mlčenlivost, samostatnost
  • Schopnost orientace na „interního“ zákazníka

Nabízíme

  • Zajímavou a rozmanitou práci ve velké organizaci
  • Možnost odborného i osobního růstu
  • Účast na jedinečných dopravních projektech
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové