předvýběr.cz

Customer Care

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti reciklace elektroodpadu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Customer Care.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za přípravu smluvních dokumentů a jejich distribuci klientům,
  • Zodpovědnost za zpracování dokumentů pro registraci a provedení registrace klientů a refundantů
  • Zodpovědnost za kontrolu výkazů a žádostí
  • Komunikace se stávajícími klienty - Help desk
  • Vystavování upomínek, kontrola klientských výkazů a nezaplacených faktur
  • Cca 2x do roka zastupovat firmu na veletrhu, spolupracovat s týmem na rozvoji našeho informačního systému apod.

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo obchodního směru
  • Znalost MS Office
  • Výhodou - zkušenosti se zaváděním a úpravami informačního systému pro správu databáze klientů
  • Schopnost dorozumět se anglicky a to slovem i písmem
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Nadhled, analytické, organizační a komunikační schopnosti
  • Připravenost překonávat překážky, které s sebou občas práce s lidmi v dynamicky se rozvíjející společnosti přináší

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Motivující mzdové ohodnocení (fixní a variabilní složka mzdy)
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, 25 dní dovolené, multisport karta, cafeterie - Benefit plus a další nefinanční výhody, jako je možnost sickday, flexibilní pracovní doba - začátek a konec dne, k dispozici je čaj/káva apod.)
  • Práci s vysokou mírou samostatnosti
  • Přátelský a pohodový kolektiv pozitivně naladěných, mladě smýšlejících lidí, jakož i zázemí a jistotu moderní, úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti
  • Moderní kanceláře v blízkosti MHD, s krásným výhledem na vltavské údolí
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Modřany

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.