předvýběr.cz

Technický konzultant pro bezpečnost IT

Zveřejněno 05.02.2019

Pro našeho klienta, společnost působící na českém a slovenském trhu v oblasti bezpečnostních a síťových řešení pro datová centra, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technický konzultant pro bezpečnost IT.

NÁPLŇ PRÁCE

Vaše zaměření bude upřesněno až na základě Vašich zájmů a možností a může zahrnovat:

  • Správu bezpečnostních nástrojů v síti zákazníka, např. TOP SIEM řešení Logrhythm a McAfee, firewally, webové proxy, intrusion prevention systémy, ochranu koncových počítačů/mobilů, cloud security, více faktorové autentizace atd.
  • Ochranu zákazníků před průniky do jejich sítě
  • Sledování, simulace a analýza nových hrozeb, podpora teamů SOC
  • Komunikaci s výrobci a zákazníky při řešení problémů a incidentů
  • Implementaci a podporu bezpečnostních řešení v provozním prostředí
  • Dále můžete být i školícím instruktorem a prezentovat na uznávaných konferencích

POŽADUJEME

  • Iniciativní přístup, chuť být špičkou v oboru bezpečnosti IT
  • Ochotu učit se novým věcem
  • VŠ nebo SŠ vzdělání s praxí, vhodné i pro absolventy VŠ
  • Znalosti v oblasti správy operačních systémů
  • Znalosti síťových protokolů
  • Znalost anglického jazyka (písmem a slovem na komunikativní úrovni)
  • Spolehlivost a flexibilní pracovní nasazení
  • Řidičské oprávnění skupiny B s praxí
  • Bezúhonnost doložená čistým výpisem z rejstříku trestů
  • Znalosti v oblasti síťových prvků, certifikace CCNA nebo CCNP - výhodou
  • Znalosti v oblasti správy Windows Active Directory - výhodou
  • Zkušenosti s analýzou malwaru - výhodou
  • Zkušenosti s penetračním testováním a skenováním zranitelností - výhodou
  • Praxe v oblasti správy IT řešení - výhodou
  • SIEM a log management řešení – výhodou

NABÍZÍME

  • Příležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti bezpečnosti IT
  • Odborné vzdělávání včetně certifikací v oboru
  • Prostor pro iniciativní a tvořivou práci
  • Práci na HPP ve stabilním kolektivu (rodinného typu) s dlouholetými zkušenostmi v oboru bezpečnosti IT
  • Motivující mzdové ohodnocení (fix + výkonnostní odměny – kvartálně dle os. výkonů a výkonů firmy)
  • Špičkové technické zázemí – Kompetenční a školící centrum
  • Práci s obchodními partnery a jejich klienty = lokální i nadnárodní firmy a organizace
  • Spolupráci s předními světovými výrobci bezpečnostních a síťových řešení
  • 3x SickDays
  • Příplatek na kulturu a sport
  • 5 dní dovolené navíc - dle délky zaměstnaneckého vztahu
  • Možnost Home Office (v případě potřeby, dle domluvy)
  • Firmou hrazené odborná školení
  • Bezplatné kurzy angličtiny
  • Stravenky
  • Místo pracoviště: Brno