předvýběr.cz

Asistent/ka vedení společnosti

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která působí na trhu s výzkumným a laboratorním náčiním, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici Asistent/ka vedení společnosti.

Náplň práce

  • Zpracovávání cenových nabídek, dle požadavků kolegů
  • Připravování hromadných mailů
  • Kompletní zpracovávání objednávek (potvrzení klientům, objednání u dodavatele, organizování/dohlížení na dopravu + komunikace s dodavatelem)
  • Přijetí zboží a rozeslání klientům
  • Tvorba faktur
  • Účast na veřejných zakázkách (komunikace se zákazníkem/kolegy připravit zboží do VZ, přihlášení se do VZ včetně veškeré dokumentace, komunikace se zadavatelem a doplňování dokumentace VZ, objednávka a dodání zboží podle VZ, obnovování SKD – komunikace s pojišťovnami, FS ČSSZ)
  • Zodpovědnost za CRM systém (update cen produktů, komunikace s poskytovatelem, aktualizace produktů)
  • Komunikace s účetními (zasílání finančních dokladů účetním)
  • Konference a školení - v Čechách i zahraničí
  • Základní administrativa v kanceláři - evidence smluv, objednávání potřeb pro kancelář

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Znalost AJ (psaná i mluvená forma) – komunikativní úroveň – nutná pro práci! (denní písemný i telefonický styk v angličtině)
  • Znalost dalších jazyků výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič!, ochotný cestovat
  • Praxi v administrativě min. 1 rok (i při studiu)
  • Praxe z obdobné pozice výhodou
  • Flexibilitu, samostatnost, aktivitu
  • Organizační schopnosti
  • Přiměřená pečlivost, počítačové znalosti (víc než jen zapnout počítač) - práce s CRM, MS Office, tabulkami apod.

Nabízíme

  • Možnost práce v mezinárodním prostředí
  • Možnost práce mimo kancelář
  • Aktivní využívání AJ
  • Kariérní růst
  • Práci na plný úvazek, případně zkrácený ¾ úvazek
  • Nástup ideálně únor/březen
  • Místo výkonu práce: Praha 6