předvýběr.cz

Všeobecná / Praktická sestra - směnný provoz

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, nemocnici, která poskytuje zejména specializovanou léčebnou péči v oborech kardiologie, neurologie, stomatologie, všeobecné a miniinvazivní chirurgie a oční laser, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: Všeobecné a praktické sestry – směnný provoz.

Náplň práce

  • poskytování zdravotní péče
  • komunikace s pacienty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

Nabízíme

  • práci ve špičkovém zdravotnickém pracovišti
  • stabilní platové a pracovní podmínky (platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění)
  • profesní růst
  • možnost kontinuálního vzdělávání, nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
  • 5 týdnů dovolené, SickDays
  • závodní stravování vč. příspěvku na stravu
  • slevy a příspěvek na nákup v nemocničních lékárnách
  • příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření a životní pojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • výhodné tarify v rámci zaměstnaneckého programu na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • poskytování vybraných bankovních a finančních produktů za zvýhodněných podmínek
  • sleva u vybraných poskytovatelů lázeňské péče
  • mimořádná nabídka energií (plyn, elektřina)
  • dary při životních výročích (50 a 60 let), dar při prvním odchodu do důchodu
  • možnost ubytování v blízkosti nemocnice
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Brno – Staré Brno

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.