předvýběr.cz

Odborný pracovník v ergonomii

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je autorizovanou laboratoří ergonomie a fyziologie práce, hledáme vhodného kandidáta na pozici Odborný pracovník v ergonomii.

Náplň práce

  • měření lokální svalové zátěže (metoda integrované elektromyografie)
  • měření celkové fyzické zátěže (energetický výdej, srdeční frekvence, manipulace s břemeny)
  • měření pracovních poloh (biomechanická analýza)
  • ergonomické screeningy, analýzy, odborné hodnocení
  • práce na ergonomických projektech
  • poměr práce v kanceláři a v terénu 65:35
  • komunikace s klientem
  • dodržování systémových a odborných standardů laboratoře
  • úzká spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme

  • odpovídající vzdělání (SŠ, VOŠ, VŠ)
  • obory ochrana veřejného zdraví, fyzioterapie, průmyslové (procesní) inženýrství, popř. bezpečnost práce nebo obecně zdravotnické obory jsou výhodou
  • bydliště Zlín a blízké okolí
  • alespoň minimální pracovní zkušenosti
  • analytické myšlení
  • zájem o obor a další odborný růst
  • spolehlivost a zodpovědný přístup
  • týmový duch (schopnost práce v kolektivu)
  • velmi dobrou znalost PC (word, excel, powerpoint)
  • řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat po celé ČR

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba (netýká se práce v terénu)
  • stravenky
  • Cafetérie benefity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na vzdělávání
  • občerstvení na pracovišti
  • pravidelné prémie/bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • termín nástupu dle dohody
  • místo výkonu práce: místo výkonu práce: office ve Zlíně, terén v rámci ČR

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.