předvýběr.cz

Obsluha kavárny

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se provozováním pravidelných vyhlídkových plaveb a přívozů na Vltavě, hledáme vhodné uchazeče na pozici Obsluha kavárny.

Náplň práce

  • příprava nápojů, prodej nápojů a drobného občerstvení
  • obsluha hostů v kavárně
  • péče o přístroje tvořící zařízení kavárny

Požadujeme

  • praxi při obsluze hostů
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • příjemné vystupování a orientaci na zákazníka
  • schopnost samostatného zajištění denního provozu kavárny a práce na pokladně
  • ochotu, pracovitost, pečlivost a poctivost

Nabízíme

  • nástup možný ihned
  • práci na pracovní smlouvu i na zkrácený úvazek
  • motivační ohodnocení
  • firemní benefity
  • vstřícnost při plánování směn
  • práci vhodnou pro studenty nebo maminky na mateřské dovolené
  • práci v přátelském kolektivu
  • místo výkonu práce – Praha – Staré Město

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovanýDo předmětu emailu uveďte název pozice.