předvýběr.cz

Regionální manažer pro jižní Čechy

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, působící v oblasti elektrických instalací, datových rozvodů a UPS, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Regionální manažer pro jižní Čechy.

Náplň práce

  • Pečovat o svěřené obchodní partnery v regionu a vyhledávat nové
  • Zpracovávat poptávky obchodních partnerů a podporovat je v projektech
  • Komunikovat o projektech a koordinovat projekty s ostatními odděleními firmy
  • Realizovat obchodní a marketingové akce
  • Získávat informace z trhu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oboru – výhodou
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost anglického jazyka
  • Příjemné vystupování, organizační a komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, časová nezávislost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Atraktivní práce v příjemném kolektivu
  • Dobré finanční ohodnocení včetně bonusů za dosažené výsledky
  • Služební automobil i na soukromé použití
  • Příspěvek na stravování, důchodové pojištění a pojištění odpovědnosti
  • Po zaškolení 1 týden dovolené navíc
  • Dovolená za odpracované roky
  • Sick days
  • Zaškolení, možnost profesionálního růstu
  • Nástup: 1.Q 2019
  • Místo výkonu práce: region jižní Čechy