předvýběr.cz

Konzultant pro IS v oblasti energetiky

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která dlouhodobě vyvíjí IT řešení zejména pro segment utilit, tedy pro elektro-energetiku, teplárenství, vodárenství apod., a také se zaměřuje na dodávku, implementaci a servis ekonomických a obchodních systémů a systémovou integraci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konzultant pro IS v oblasti energetiky.

Náplň práce

  • Spolupráce při implementaci informačních systémů (implementace SW řešení, migrace dat, školení uživatelů, tvorba dokumentace)
  • Konzultace se zákazníky, analýza jejich potřeb, návrh řešení

Požadujeme

  • Vzdělání: min SŠ, obor energetika výhodou
  • Praxe: vítaná praxe na pozici podnikového energetika nebo tepelného technika
  • Upřednostňujeme znalost procesů v energetice
  • Kladný vztah k informačním technologiím, schopnost analytického myšlení
  • Schopnost komunikace
  • Ochota cestovat (řidičské oprávnění sk. B)
  • Ochota se rozvíjet
  • Jazyky: min. pasivní znalost anglického jazyka
  • Zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc, vzdělávací kurzy, skvělý pracovní kolektiv, stravenky a další
  • Místo výkonu práce: Trutnov, případně Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.