předvýběr.cz

Mechanik zemních strojů

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je světovým výrobcem jeřábů a stavebních strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanik zemních strojů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Provádění opravy strojů u zákazníků nebo na dílně
  • Kontrola dílů, množství oleje, chladící kapaliny, a jiných
  • Komunikace se zákazníkem, s disponentem
  • Konzultace s technickou podporou
  • Vedení evidenci skladu ve vozidle
  • Zodpovědnost za odvedenou práci, ale i za svěřené služební vozidlo

POŽADUJEME

  • Vyučení v oboru mechanik opravář nákladních vozidel nebo zemědělských strojů
  • Praxi v oboru opravárenství (opravy strojů, motory, hydraulika, elektro)
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní praxe v řízení
  • Základní znalosti práce s PC
  • Samostatnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost NJ - výhodou
  • Pracovitost

NABÍZÍME

  • Perspektivní zaměstnání na HPP u renomované mezinárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení (fix + variabilní odměny dle vlastních výkonů + přesčasy)
  • Příplatky za víkendy a svátky
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní bonusy - 13. a 14. Plat
  • Navyšování dovolené s každým odpracovaným rokem
  • Příležitost zvyšovat svoji kvalifikaci formou školení a vzdělávání
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Pitný režim a občerstvení na pracovišti
  • Pracoviště: Postřižín u Prahy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. \"O ochraně osobních údajů\" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.