předvýběr.cz

PHP vývojář

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí konzultace a návrhy komplexních marketingových řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici PHP vývojář.

Náplň práce

  • Tvorba webových aplikací
  • Vývoj a údržba vlastních webových produktů
  • Implementace a vývoj zakázkových modulů
  • Vytváření a údržba intuitivního uživatelského prostředí
  • Návrh rozvoje a používání databáze
  • Uživatelská podpora
  • Spolupráce s ostatními vývojáři, analytiky, projektovými manažery

Požadujeme

  • Praxi v PHP nejméně 2 roky (popř. prokázání znalosti formou vzorové práce)
  • Dobrou znalost PHP4 a PHP5
  • Znalost klasického i OOP programování
  • Znalost SQL a relačních databází (MySQL, PostgreSQL)
  • Znalost JavaScript a CSS
  • Povědomí o XML
  • Orientaci v cizím zdrojovém kódu
  • Analytické myšlení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Ochotu učit se novým věcem

Výhodou je

  • Zkušenost s realizací větších projektů
  • Znalost šablon Smarty
  • Zkušenost s Bootstrap
  • Zkušenost s výměnou dat mezi systémy (XML, SOAP)
  • Zkušenost s databází Microsoft SQL
  • Znalost některého z verzovacích systémů

Nabízíme

  • Práci v příjemném kolektivu, zázemí silné a stabilní společnosti
  • Pozici vhodnou pro absolventy
  • Příležitost k dalšímu rozvoji
  • Přímou účast na vývoji technologických řešení
  • Pravidelná školení
  • Nástup ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 13 – v blízkosti metra Nové Butovice

Své životopisy zasílejte s ukázkou Vaší práce (kousek kódu v PHP).