předvýběr.cz

Lokální Artwork Koordinátor

Zveřejněno 25.04.2019

Pro našeho klienta, společnost poskytující kompletní servis v oblasti korektur a koordinace produktových obalů pro nadnárodní farmaceutické společnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Lokální Artwork Koordinátor.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zpracování požadavků na změny textů do PDF souborů
  • Zasílání na zpracování dále ve firemních systémech
  • Následná kontrola jejich zpracování
  • Hlídání si časového a úkolového plnění v rámci projektu
  • 1/3: Vlastní korektury všech obalových komponentů (nádoba, vnější obal, příbalový leták)
  • 1/3: Komunikace s týmem klienta (Praha + zahraniční pobočky – UK, Švýcarsko, SR, Slovinsko)
  • 1/3: Administrativa (zapisování změn do přehledů, na interní síť, atd.)

POŽADUJEME

  • Velmi dobrou znalost češtiny nebo slovenštiny
  • Dobrou znalost komunikativní angličtiny
  • Předchozí zkušenost z projektového řízení - výhodou
  • Komunikativnost
  • Ochotu přijmout interní procesy klienta
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Tvořivost = schopnost řešit procesní problémy ad-hoc, zeptat se, vymyslet řešení sám nebo s pomocí kolegů/nadřízených
  • Pečlivost, zodpovědnost a trpělivost

NABÍZÍME

  • Zodpovědnou a kreativní práci na částečný úvazek
  • Práci na projektech pro globální mezinárodní společnost
  • Oproti rušné a stresující centrále našeho klienta tady klidné až rodinné prostředí
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Elektronická karta na stravenky (plné hrazení)
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • V případě potřeby možnost práce i z domova – dle domluvy (nemoc dítěte, nemoc příbuzného, atd.)
  • Proplácení případných přesčasů
  • Bonus při větším pracovním náporu – individuálně
  • Nástup: možný ihned
  • Pracoviště: Praha 4

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.