předvýběr.cz

Montážní pracovník

Zveřejněno 02.08.2021

Pro našeho klienta, společnost nabízející služby a dodávky dílů a sestav pro nástavby nákladních automobilů, hledáme vhodného na pozici Montážní pracovník.

Náplň práce

  • Montáž dílů a sestav pro nástavby nákladních automobilů
  • Čtení výkresové dokumentace

Požadavky

  • Vyučení ve strojírenském oboru
  • Praxe na montáži je vítána, není podmínkou
  • Schopnost číst výkresové dokumentace

Nabídka

  • Práce na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Zkušební doba 3 měsíce
  • Platové ohodnocení dle zkušeností 28 000 – 37 000 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Placené přesčasy
  • Pracovní směna 8 hod. denně od PO do PÁ, volné víkendy
  • Místo výkonu práce: Praha – Hostivař
  • Nástup možný ihned