předvýběr.cz

Obchodní zástupce – Praha

Zveřejněno 30.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z největších firem v oblasti osvětlení v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce – Praha.

Náplň práce

  • práce s Architekty, projektanty, Developery, Generálními dodavateli a Elektromontážními firmami
  • tvůrčí práce, velké konkurenční prostředí
  • práce se špičkovými výrobky světových značek jako je RIDI, RZB, Disano, Viabizzuno, Hess, We-ef, L@L, LAMP, Leds C4, ....

Požadujeme

  • vzdělání VŠ Elektro
  • PC gramotnost
  • angličtinu
  • řidičský průkaz sk. B
  • obchodního ducha, vyjednávací schopnosti, cílevědomost, pracovitost
  • výhodou bude, pokud budete mít praxi v oboru osvětlení, budete umět osvětlení počítat

Nabízíme

  • zázemí zavedené firmy s nejširším sortimentem na trhu
  • cenovou flexibilitu v rámci sortimentu a daných projektových řešení
  • flexibilitu v pracovní době
  • mladý, kamarádský dynamický kolektiv
  • podíl ze zisku Vámi zobchodovaných zakázek jehož výše není jakkoli limitovaná
  • služební auto, PC, telefon
  • firemní akce
  • kafetérie
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • tréninkový program v rámci sortimentu
  • Místo pracoviště: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.