předvýběr.cz

Vývojář UI (C++, Qt)

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, zahraniční společnost zaměřenou na vývoj software pro navrhování stavebních konstrukcí, hledáme kandidáty na pozici Vývojář UI (C++, Qt).

Náplň práce

  • vytváření prototypů UI pro uživatelské rozhraní nové generace
  • následná implementace

Požadavky

  • výbornou znalost C++ a objektového programování
  • znalost Qt nebo BCG (Qt je prioritní)
  • znalost OpenGL bude vaší výhodou
  • dobrá znalost AJ
  • schopnost týmové práce

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • práce na špičkovém software v oblasti stavební statiky
  • možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • silné zázemí zahraniční společnosti
  • dobré platové ohodnocení
  • vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
  • týden dovolené navíc
  • místo pracoviště: Praha 6