předvýběr.cz

Zástupce pro rozvoj

Zveřejněno 21.07.2020

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje city light sítě na městském mobiliáři, na novinových kioscích a na golfových hřištích a taky poskytuje velkoplošnou reklamu, rolling boardy, billboardy a reklamní plochy, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Zástupce pro rozvoj.

Náplň práce

  • Rozvoj sítě reklamních zařízení
  • Zajišťování příslušných povolení nutných k umístění reklamních zařízení (inženýring)
  • Jednání s orgány státní správy (stavební úřady, dopravní úřady apod.)
  • Jednání s vlastníky objektů a pozemků, provozovateli sítí

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s jednáním na úřadech - výhodou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Nutná znalost Prahy, systému státní správy a přehled o problematice v oblasti stavebního zákona (na území hlavního města)
  • Práce na PC na uživatelské úrovni
  • Vstřícné a empatické vystupování

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr v zázemí stabilní společnosti
  • Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, flexibilní pracovní doba
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Praha