předvýběr.cz

Tester

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, softwarovou firmu, zabývající se ve spolupráci s německým partnerem vývojem aplikací pro CAD ve strojírenství, hledáme vhodné uchazeče na pozici Testera.

Náplň práce

  • návrh a realizace testů softwaru pod MS Windows
  • spolupráce s týmem programátorů
  • podpora hotline
  • tvorba uživatelské dokumentace

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (IT, technické obory) – ve strojírenství výhodou
  • praxe v oboru IT výhodou
  • zkušenosti s testováním softwaru – výhodou
  • znalost CAD systémů - výhodou
  • důkladnou uživatelskou znalost Windows, Microsoft Office
  • znalost AJ: aktivní písemný projev, komunikace po telefonu
  • komunikace v NJ - výhodou
  • analytické a logické myšlení, pečlivost, systematičnost a vytrvalost
  • serióznost, aktivní přístup, komunikativnost, schopnost týmové i samostatné práce

Nabízíme

  • práci na HPP
  • zázemí stabilní společnosti s mezinárodní klientelou
  • zajímavou práci na ambiciózních projektech s využitím moderních softwarových technologií
  • přátelskou a otevřenou firemní kulturu
  • flexibilní pracovní dobu
  • benefity: možnost částečného homeoffice, 3 sick days, 5 týdnů dovolené, kurzy AJ, odborná školení, motivující systém odměňování
  • místo výkonu práce: Praha 7

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.