předvýběr.cz

TECHNOLOG - ELEKTRO

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost a předního světového dodavatele elektronových mikroskopů (SEM) a systémů FIB-SEMs (využívajících technologii iontového paprsku), hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNOLOG – ELEKTRO.

Náplň práce

  • Vytváření a úpravy výrobní dokumentace a kontrola její správnosti a úplnosti
  • Převádění vývojové dokumentace z PDM do ERP systému
  • Doplňování dat do interního ERP systému pro potřeby oddělení plánování a nákupu
  • Vytváření montážních návodů a navrhování přípravků
  • Optimalizace výrobních dílů, zavádění změn do výroby
  • Spolupráce s kolegy z různých oddělení napříč firmou (vývoj, jakost, prodej, servis)
  • Komunikace s dodavateli se zaměřením na používané technologie, vyhledávání nových technologií a dodavatelů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru elektronika/elektrotechnika
  • Znalost práce v návrhovém systému pro elektroniku (OrCAD je výhodou, ale nikoliv podmínkou), dobrá orientace v elektro-schématech
  • Znalost AJ – schopnost porozumět dokumentaci v AJ, komunikovat převážně emailem, občas i vyřídit telefonát
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Pečlivost, smysl pro detail

Nabízíme

  • Zajímavá a smysluplná práce, s prostorem pro vlastní iniciativu
  • Možnost významně přispívat procesu výroby vysoce specializovaných hi-tech zařízení
  • Příjemné prostředí a přátelský tým kolegů
  • Program Multisport karty, zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Další benefity - flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, dotovaná neschopenka, výhodný mobilní tarif nebo finanční bonusy
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno – Kohoutovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.