předvýběr.cz

Asistent kontaktního centra

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí v prodeji a péči o zákazníky na dálku (telefonicky, e-mailem, korespondenčně, prostřednictvím internetového chatu či chytrých aplikací), která zajišťuje prodej energií, plynu a elektřiny, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent kontaktního centra.

Náplň práce

  • Prodej plynu a elektřiny českým domácnostem

Požadujeme

  • Český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího bez vad řeči
  • Příjemný hlas a kultivovaný projev
  • Čistý rejstřík trestů
  • Znalost práce na PC - běžný uživatel

Nabízíme

  • Nástupní mzda 200 Kč za hodinu
  • Sedmihodinové směny (7 hodin = plný úvazek)
  • Prémie za každou uzavřenou smlouvu
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Důkladné zaškolení a adaptace v průběhu prvních 3 měsíců
  • Obědy ve vlastní firemní restauraci all inclusive
  • Snídaně zdarma pro samostatné obchodníky
  • Voda, sodovka, káva a horká čokoláda zdarma
  • Kurzy Aj s rodilým mluvčím přímo na pracovišti
  • 5 dní dovolené navíc
  • Zaměstnanecký tarif na vlastní spotřebu energií (až pro 4 domácnosti v rodině)
  • Očkování proti chřipce 1x ročně zdarma
  • Speciální odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Možnost dlouhodobé spolupráce na HPP
  • Místo výkonu práce Praha 9 – Hloubětín

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.