předvýběr.cz

Disponent

Zveřejněno 16.04.2024

Naše společnost se zabývá spediční činností v oblasti mezinárodní logistiky a aktuálně hledáme do svého dynamického týmu v Praze kolegu/kolegyni na pozici Disponent (na HPP).

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky a zahraničními partnery
  • Plánování a organizování přeprav
  • Řešení operativních záležitostí
  • Práce v interním systému a s databankami
  • Podpora naší partnerské společnosti v Nizozemí

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Dobrou znalost práce s PC (MS Office, práce v interním systému)
  • Znalost AJ (B1/B2) podmínkou!
  • Dobré organizační schopnosti a ochota učit se novým věcem
  • Komunikativnost, časová flexibilita, spolehlivost a odolnost vůči stresu
  • Praxe není podmínkou, ale výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní plat 40 000 – 50 000 Kč (dle zkušeností)
  • Samozřejmostí jsou firemní bonusy a profesní růst, podrobnosti při osobním jednání
  • Dobrá dopravní dostupnost na pracoviště (metro, autobus, tramvaj, vlak)
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon / notebook
  • Zázemí menšího rodinného kolektivu
  • Místo výkonu práce : Praha 9 - Vysočany