předvýběr.cz

Obchodní asistent/ka

Zveřejněno 30.08.2019

Pro našeho klienta, dopravní společnost, která se specializuje na doručování zásilek do Německa a z Německa, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní asistent/ka.

Náplň práce

  • telefonický průzkum trhu
  • internetový průzkum trhu
  • administrativa, reporting a práce v CRM
  • zpracování a příprava podkladů pro obchodního zástupce
  • spolupráce na přípravě marketingových kampaní
  • účast na meetingu společnosti s obchodním týmem
  • na této pozici se nic neprodává, dělá se výzkum trhu, ale telefonický
  • práce z kanceláře na Praze 8

Profil ideálního kandidáta

  • slušné vystupování
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochota učit se novým postupům
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • zkušenosti s průzkumem trhu či telesales výhodou
  • znalost práce na PC
  • pozice není vhodná pro kandidáty, kteří neradi telefonují

Nabízíme

  • práce na HPP, DPP, IČO
  • přátelské pracovní prostředí a stabilní kolektiv
  • zajímavé firemní akce
  • osobností rozvoj
  • 2 dny sickday
  • možný nástup ihned
  • místo výkonu práce: Praha 8 – Dolní Chabry