předvýběr.cz

SERVISNÍ TECHNIK - vhodné pro absolventy

Zveřejněno 25.10.2019

Pro našeho klienta, společnost zabývající se protipožárními a bezpečnostními systémy, hledáme nového kolegu na pozici Servisního technika - vhodné pro absolventy.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Opravy, seřizování, údržba a zkoušení elektrických, elektromechanických a elektronických částí instalovaných bezpečnostních technologií u klientů
  • Vykonávání úkonů v rámci celé ČR
  • Jedná se o: elektrická požární signalizace, evakuační rozhlas a další bezpečnostní technologie

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání případně výuční list v oboru elektro (případně mechanik, mechatronik, elektronik – výhodou)
  • Ochotu cestovat a časovou flexibilitu
  • Týmovou spolupráci
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe v oboru – výhodou
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. §5,6 - výhodou
  • Znalost systému EPS, EZS (PZTS), EVAK - výhodou
  • Základní znalost AJ – výhodou

NABÍZÍME

  • Zajímavou práci na HPP ve stabilní české firmě s 25 -letou tradicí na trhu
  • Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy)
  • Možnost využití firemního vozidla i pro soukromé účely
  • Firmou hrazené volání
  • Notebook
  • Proplácení nadčasů
  • Příspěvek na dovolenou
  • Diety v případě služebních cest
  • Možnost karierního postupu
  • Odborné zaučení a podporu kolegů
  • Pravidelné odborné vzdělávání
  • Firmou hrazené jazykové vzdělávání
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Zázemí firmy rodinného typu
  • Nástup – dle dohody
  • Vhodné i pro absolventy
  • Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.