předvýběr.cz

Elektromechanik

Zveřejněno 14.07.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se kompletací a distribucí v oblasti tisku a datových nosičů, hledáme nového kolegu na pozici Elektromechanik.

Náplň práce:

  • zajištění bezporuchového provozu elektromechanických zařízení ve výrobě gramofonových desek
  • provádění preventivní údržby a opravy elektrických zařízení
  • instalace a montáž nových zařízení
  • plnění operativních úkolů v provozu

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání - obor elektro (par. 6 vyhl. 50/1978 sb.)
  • odborná praxe a znalost hydraulických a pneumatických schémat je pro Vás výhodou
  • schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy el. zařízení
  • ochotu pracovat ve 12 hodinových směnách

Nabídka:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení a čtvrtletní odměny
  • zajímavou práci v prostředí stabilní a prosperující firmy
  • firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • skvělou dopravní dostupnost z Berouna a Prahy Zličín
  • dopravu z Kladna zajišťujeme zdarma
  • lokalita práce: Loděnice

Zveřejněno 03.07.2023

Pro našeho klienta – brněnskou firmu zabývající se železniční dopravou, hledáme vhodné kandidáty do střediska oprav na pozici Elektromechanik.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Údržba a opravy železniční techniky (lokomotivy)
  • Silové a ovládací obvody
  • Seřizování řídících systémů
  • Opravy a revize elektrických strojů točivých

POŽADUJEME:

  • Min. vyučení v oboru
  • Praxi na obdobné pozici (i v jiném oboru) – VÝHODOU
  • Vyhlášku 50 – VÝHODOU (možnost si dodělat i u zaměstnavatele)
  • Kladný přístup k technickým zařízením
  • Schopnost učit se nové věci
  • Odpovědný přístup k zařízením v železniční dopravě.
  • Vhodné i pro absolventy

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP (plný nebo zkrácený úvazek) ve stabilní české společnosti s 28letou tradicí v oboru
  • Přátelské pracovní prostředí s menším kolektivem
  • Možnost karierního postupu
  • Dobré platové podmínky
  • Možnost placených přesčasů
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pracoviště v dosahu MHD
  • Pracoviště: Brno – Slatina
  • Nástup: Ihned nebo dle domluvy

Zveřejněno 29.01.2024

Pro našeho klienta, jednoho z předních výrobců obalů a POS / POP produktů z vlněných lepenek v České republice a jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik.

  • Péče o stroje a pravidelný servis strojů vyrábějící obaly z vlnité lepenky
  • Skladová evidence náhradních dílů
  • Řízení VZV
  • Obsluha plynového hospodářství a kotelen

Požadujeme:

  • Znalost Vyhlášky č. 50/1978 Sb. (nově zákon 250/2021 Sb)
  • Praxi v oboru automatizace minimálně 3 roky
  • Znalost elektronických automatizačních systémů
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provozu (víkendy volné)

Nabízíme:

  • Práci v čistém a moderním prostředí
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvky na dopravu
  • Výhodné stravování
  • Náborové příspěvky
  • Penzijní připojištění
  • Bezúročné firemní půjčky
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Všetaty (okres Mělník)