předvýběr.cz

Autoklempíř

Zveřejněno 13.11.2020

Pro naši společnost, autorizovaného dealera značky Mercedes-Benz, hledáme do servisního centra v Liberci vhodného kandidáta na pozici Autoklempíř.

Náplň práce

  • Opravy karoserií po dopravních nehodách
  • Opravy a výměny dílů
  • Práce na rovnacím rámu (dle praxe a zkušeností)

Požadujeme

  • Odborné vyučení v oboru
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Komunikativnost
  • Zájem učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • Jistotu ve stabilní firmě s 25letou historií
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Zaměstnanecké slevy na produkty společnosti
  • Finanční dar za odpracované roky ve společnosti, životní jubilea, narození dítěte
  • Lokalita práce – Liberec