předvýběr.cz

Technik servisního oddělení

Zveřejněno 15.08.2022

Pro našeho klienta, českého výrobce a dodavatele tepelných čerpadel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik servisního oddělení

Náplň práce:

  • Servis a opravy tepelných čerpadel u zákazníků v rámci ČR
  • Diagnostika a odstranění závad
  • Preventivní prohlídky a revize
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme:

  • Vzdělání / vyučení v technickém oboru
  • Pracovní zkušenosti v technické oblasti (výhodou zkušenost s tepelnými čerpadly)
  • Výhodou vyhláška 50/1978 Sb.
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat
  • Spolehlivost, zájem o obor

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve velmi perspektivním oboru
  • Pracovní dobu 8,5 h denně
  • Vyškolení a pracovní zácvik
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Motivační náborový příspěvek
  • Stabilní a přátelský kolektiv
  • Služební automobil
  • Místo pracoviště: Praha - Chýně