předvýběr.cz

Přípravář stavební výroby

Zveřejněno 26.08.2019

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti stavebnictví a je zaměřena na generální dodávky v oblasti bytové, občanské a průmyslové výstavby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Přípravář stavební výroby.

Náplň práce

  • příprava tendrů na subdodavatele a materiál
  • komunikace se subdodavateli
  • komunikace s investorem
  • příprava podkladů pro změnové listy
  • příprava dokumentace k předání hotové stavby
  • spolupráce na tvorbě harmonogramu a technologických postupech
  • spolupráce na řešení ostatních problémů spojených s výstavbou

Požadujeme

  • SŠ stavebního směru, VŠ – výhodou
  • praxi na obdobné pozici - výhodou
  • orientaci na stavebním trhu v Brně
  • loajalitu a vysoké pracovní nasazení
  • znalost programu BuildPower
  • uživatelskou znalost PC (hl. Excel)
  • pozice vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • zajímavou a samostatní práci na HPP
  • motivující platové ohodnocení (fix + odměny)
  • roční odměny dle výkonů a zisků firmy
  • zázemí stabilní společnosti s více než 25 - letým působením na trhu
  • práci v mladém kolektivu
  • dovolená navíc
  • příspěvek na stravování
  • mobil i pro soukromé účely
  • místo výkonu práce: Brno