předvýběr.cz

Software konzultant

Zveřejněno 10.01.2020

Pro našeho klienta, který integruje inovaci a efektivitu do firemních procesů a zároveň společně zjednodušuje každodenní práci svým klientům, hledáme vhodné kandidáty na pozici Software konzultant.

Náplň práce

  • Konfigurace a tvorba řešení s využitím softwarových produktů Kofax
  • Týmová spolupráce při implementaci nových řešení pro zákazníky
  • Návrhy úprav konfiguračních prvků softwaru
  • Testování prostředí a tvorba SQL dotazů

Požadujeme

  • Analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce, samostatnost
  • Praxe v rámci práce s podnikovými aplikacemi typu DMS, ERP, CRM, BPM apod.
  • Základní znalost relačních databází, jazyka SQL
  • Praxe s implementací aplikací do prostředí zákazníka
  • Znalost platformy.NET nebo programovacího jazyka C# výhodou
  • Obecný přehled v produktech a technologiích Microsoft
  • Základní znalost administrace OS Microsoft Server výhodou
  • Angličtina slovem i písemně

Nabízíme

  • Perspektivní a různorodou práci v atraktivním a dynamickém oboru
  • Stabilní zázemí úspěšné společnosti s 20letou zkušeností s nabízený softwarem
  • Účast na projektech pro významné firmy v daných odvětvích
  • Prostor pro seberealizaci, prosazení vlastních kreativních nápadů, podílení se na nových projektech společnosti, spoluzodpovědnost za výsledek
  • Práci v příjemném a pohodovém kolektivu
  • Odborné vzdělávání a školení
  • Aktivní používání angličtiny a možnost práce na zahraničních projektech
  • 25 dní dovolené
  • 2 dny zdravotního volna
  • Finanční hodnocení na projektových týmových bonusech a na osobně získaných obchodních příležitostech
  • Možnost občasné práce z domova
  • Multisport karta s 50% podílem společnosti
  • Služební mobilní telefon
  • Notebook
  • Místo výkonu práce: Praha – Stodůlky

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.