předvýběr.cz

React.js Front End Developer

Zveřejněno 24.03.2021

Pro našeho klienta, který vyvíjí software, mobilní aplikace a online reklamu na míru pro své klienty, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici React.js Front End Developer.

Náplň práce

  • Spolupráce s mezinárodním zkušeným týmem na rozvoji webových portálů jednoho z největších zpravodajců světa
  • Rozvoj rozsáhlého projektu respozivního webu v mnoha jazykových mutacích

Očekáváme

  • Javascript
  • ES 6/7
  • Znát jazyk ze široka a také jeho úskalí a jejich řešení
  • Principy programování (mutable/immutable data, objektové/funkcionální programovaní)
  • Knihovny (React, Redux, Typescript, další jsou kladem)
  • Design (CSS 3, Bootstrap, Sass, Responsivní design)
  • Používané nástroje - lze zaškolit (npm, yarn, git, Jira)
  • Angličtinu na úrovni čtení a psaní
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Práci na HPP nebo IČO (preferované)
  • Zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a schopností
  • Účast na velice zajímavém a rozsáhlém projektu
  • Zajímavé pracovní prostředí s mezinárodním týmem (i Češi) přímo u klienta
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Možnost práce na Home office (dle domluvy)
  • Kompletní zaškolení a podpora
  • Výkon práce: Praha 3 nebo na home-office