předvýběr.cz

Personalista

Zveřejněno 13.07.2020

Pro našeho klienta, významnou příspěvkovou organizaci s více než stoletou tradicí, která poskytuje vzdělávací a sociální služby mladým lidem s tělesným a kombinovaným postižením, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Personalista.

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • Praxe v HR minimálně 3 roky
  • Dobrá orientace v oblasti sociální i školské, nebo alespoň v jedné z nich
  • Zkušenosti s vedením personální agendy ve státní nebo příspěvkové organizaci - výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost systému FLUX - výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost

Náplň práce

  • Kompletní vedení personalistiky pro příspěvkovou organizaci s více než 250 zaměstnanci
  • Činnosti spojené s náborem zaměstnanců
  • Výkaznictví směrem ke zřizovateli, ministerstvům
  • Úzká spolupráce s vedením organizace a účetním oddělením

Nabídka

  • Práci na HPP
  • Stabilní pracovní pozice v dobrém pracovním kolektivu
  • Platové ohodnocení dle dosažené kvalifikace a praxe
  • Možnost přizpůsobit si začátek pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na rodinnou rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport
  • Možnost využití sportoviště, relaxačního centra a rekreačního areálu i pro rodinné příslušníky
  • Odborná školení, podpora profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Praha 2 - Vyšehrad