předvýběr.cz

Zákaznická podpora

Zveřejněno 04.05.2021

Pro našeho klienta, významnou společnost, působící v oblasti financování osobních a užitkových vozů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zákaznická podpora.

Náplň práce

  • Vyřizování příchozích hovorů klientů, kde ze 70 % jste schopni pomoci sami (cca 80 telefonátů za den) – jedná se o pasivní linku
  • Zpracování příchozích e-mailů zákazníků a dalších požadavků v interních systémech
  • Práce s robotizovanými procesy (zadání dat do systému, které následně robot zpracuje)
  • Možnost zapojení se do dalších projektů firmy (připravujeme Klientský portál a nové CRM)
  • Možnost kariérního růstu (možnost mentorovat a koordinovat nováčky v týmu)

Požadavky

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • Znalost práce na PC
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a proaktivita
  • Prozákaznická orientace, odolnost vůči zátěži
  • Znalost angličtiny je velkou výhodou

Nabízíme

  • Velmi zajímavé platové ohodnocení ve výši 31 000 Kč
  • Přátelská atmosféra
  • Podpora vzdělávání a možnost kariérního růstu
  • Možnost práce z domova, flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní sickdays
  • Velmi výhodné zaměstnanecké benefity: výhodný zaměstnanecký operativní leasing, bezúčelová půjčka s 0 % navýšením, velmi výhodné mobilní tarify, roční příspěvek na Work – Life – Balance aktivity, Multisport karta za zvýhodněnou cenu, Cafeterie a mnoho dalšího
  • Místo výkonu práce: Praha 5 - Jinonice