předvýběr.cz

Manažer zakázek

Zveřejněno 05.03.2024

Pro našeho klienta, společnost, která je leader na trhu online odečtů energií a chytrých řešení a výrobce zařízení pro odečet dat měřičů spotřeby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer zakázek.

Náplň práce:

  • Koordinace instalací a uvedení do provozu
  • Interní zajištění materiálu, logistika a organizace při instalaci
  • Řízení subdodavatelů a partnerů
  • Příprava instalační dokumentace
  • Administrativní činnost
  • Dohled nad kvalitou a dodržování postupů realizace
  • Evidence o průběhu a stavu projektů

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru a min. 3 leté zkušeností s řízením/ realizací zakázek v oboru MaR, energetice, slaboproudých rozvodech, nebo Facility managementu
  • Vyhlášku 50/1978, par. 7 (nebo dle adekvátní úpravy v roce 2022) – lze dodělat
  • Aktivní přístup k práci, technické myšlení, dobré komunikační schopnosti samostatnost, spolehlivost
  • Znalost práce s PC
  • AJ – středně pokročilý
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Hrubou mzdu 45 000 Kč - 55 000 Kč / měsíc
  • Zázemí finančně silné a stabilní společnosti
  • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Možnost pracovního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaučení od zkušených kolegů
  • Přenosný počítač
  • Služební mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • Školení na náklady společnosti
  • 3 dny zdravotního volna
  • 25 dní dovolené
  • Služební automobil
  • Lokalita: Kralupy nad Vltavou