předvýběr.cz

geodet/zeměměřič

Zveřejněno 09.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na komplexní služby v oboru geodézie a kartografie, hledáme vhodného kandidáta na pozici geodet/zeměměřič.

Náplň práce

  • práce jak na PC v kanceláři, tak měřické práce v terénu
  • obor zakázek - práce v katastru, tvorba podkladů pro projekty, práce na stavbách pro stavební firmy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru, VŠ výhodou (obor geodézie a kartografie)
  • základní znalost SW (AutoCAD, Microstation, Kokeš)
  • proaktivní přístup a flexibilní pracovní nasazení
  • samostatnost a komunikační schopnosti ve styku s klienty
  • ÚOZI výhodou
  • praxe na pozici nebo v oboru výhodou – pozice vhodná i pro absolventy
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • Ř.P. sk. B

Nabízíme

  • práci na IČO, HPP, DPP
  • pozice vhodná pro absolventy
  • mobilní telefon, PC
  • sdílený automobil
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaškolení a možnost vzdělávání
  • nástup možný ihned, případně dohodou
  • místo výkonu práce: Praha 10 - Vršovice

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.