předvýběr.cz

Konzultant pro ERP systémy

Zveřejněno 15.02.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se už přes 25 let zabývá tvorbou a implementací ekonomických a výrobních informačních systémů a realizací integrovaných řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultant pro ERP systémy.

Co bude Vaším úkolem

  • Implementace a technická podpora našeho informačního systému u zákazníků

Co od Vás požadujeme

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání nejlépe technického směru
  • Zájem o oblast informačních technologií
  • Základy SQL či programovacích jazyků výhodou
  • Prokazatelná zkušenost s ERP a informačními systémy
  • Znalost firemních procesů výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Analytické a tvůrčí myšlení
  • Komunikační a prezentační dovednosti

Co nabízíme

  • Práci na zajímavých projektech
  • Možnost profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Služební automobil, notebook a telefon
  • Možnost profesního vzdělávání
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce : Praha - Všechromy