předvýběr.cz

Projektový manažer/ka pro informační systémy

Zveřejněno 15.02.2019

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje internetové a hlasové služby, datové okruhy, hosting, housing a služby kamerových systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Projektový manažer/ka pro informační systémy.

Náplň práce

  • Vedení činností souvisejících s projektovým řízením IS
  • Řízení projektu ve všech fázích - definice projektového týmu, zpracování plánu projektu, monitoring a průběžné i konečné vyhodnocení výsledku projektu
  • Odpovědnost za dosažení stanovených cílů projektu z pohledu kvality, času a nákladů
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky v otázkách řízení projektů a obchodních vztahů
  • Odpovědnost za plnění smluvních závazků

Požadujeme

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání
  • Praxi 2 roky na obdobné pozici a v oboru
  • Schopnost projektového vedení a ochotu učit se novým znalostem
  • Výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
  • Technické znalosti v oblasti ICT technologií
  • Základní znalost angličtiny
  • Sledování a aplikace nových trendů
  • Samostatnost a flexibilitu

Výhodou

  • Znalost zákona o veřejných zakázkách
  • Zkušenosti s procesy ve státní správě a samosprávě
  • Reference o realizovaných projektech

Nabízíme

  • Zaměstnání na trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • Zajímavou, pestrou a zodpovědnou práci s lidmi, kde budete moci plně uplatnit své manažerské a organizační dovednosti
  • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Moderní technické zázemí
  • Benefity: služební mobil, notebook, stravenky
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího osobního i profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Ostrava - Přívoz