předvýběr.cz

Asistent/ka obchodního týmu

Zveřejněno 11.02.2019

Pro našeho klienta, společnost, která působí na českém trhu jako dlouholetý (15 let) velkoobchodní dodavatel a výhradní distributor subdodávek pro gastro provozy – hotely, catering, restaurace, fast food a jiné..., hledáme novou kolegyni na pozici Asistent/ky obchodního týmu.

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání
  • praxi v administrativě
  • praxi v obchodní společnosti výhodou
  • příjemné a slušné vystupování
  • komunikativnost a organizační schopnosti
  • samostatné myšlení a pohotovost v myšlení a jednání
  • uživatelskou schopnost práce na PC, znalost Wordu, Excelu, popřípadě účetních programů
  • AJ výhodou

Nabízíme

  • práci na HPP
  • fixní plat + procenta z obratu firmy
  • příjemný veselý kolektiv
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti např. na vedoucí kanceláře
  • zkrácená pracovní doba: od 8.30 do16.30
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce : Praha 5 ( cca 200 m od metra Nové Butovice)

Náplň práce

  • běžná administrativa obchodní firmy
  • tvorba dodacích listů
  • příjem a zpracování objednávek
  • komunikace se skladem, kurýry a zákazníky
  • zajištění správy eshopu
  • aktualizace www stránek
  • udržování facebooku a instagramu odborného profilu společnosti

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou