předvýběr.cz

Asistent/ka obchodního oddělení & HR asistent/ka

Zveřejněno 08.02.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá na evropském trhu výrobou a prodejem mraženého pečiva, margarínů, tuků, olejů a majonéz, hledáme vhodného kandidáta - samostatnou, spolehlivou a pečlivou kolegyni či kolegu na pozici Asistent/ka obchodního oddělení & HR asistent/ka.

Požadujeme

  • znalost práce na PC – MS Office (především Excel, pokud se vyznáte v programu SAP, tak jenom dobře :), ale není to podmínkou)
  • znalost AJ – slovem i písmem
  • výborné komunikační dovednosti
  • samostatnost, proaktivní přístup a zájem o různorodou práci

Náplň práce

  • zpracovávání specifikací a dokumentů pro zákazníky
  • evidence a koordinace přepravy týkající se gastrozařízení
  • komunikace s obchodními zástupci, dodavateli a přepravci
  • příprava HR dokumentů, pracovních smluv, BOZP a podpora v HR oblasti
  • zpracovávání podkladů pro mzdy
  • tvorba pravidelných statistik, práce v Excelu
  • zajišťování vzorků
  • podpora obchodního týmu
  • fleet asistent/ka, komunikace a zodpovědnost za vozový park
  • organizace korespondence a příprava dokumentů
  • zařizování letenek, případně ubytování pro naše zahraniční kolegy
  • řešení ad hoc úkolů

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v prosperující společnosti
  • možnost kariérního postupu
  • přátelské a pohodové pracovní prostředí
  • dobré pracovní podmínky a motivující finanční ohodnocení
  • práci na HPP
  • firemní benefity (stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijko, časté degustace :)
  • zázemí kanceláře na Praze 5 – Nové Butovice
  • nástup dle dohody, čím dříve, tím lépe :)