předvýběr.cz

Provozní údržbář v nepřetržitém provozu

Zveřejněno 06.02.2019

Pro našeho klienta, společnost dodávající řešení služeb na míru pro oblast technické správy nemovitostí, hledáme nového kandidáta na pozici Provozní údržbář v nepřetržitém provozu.

Náplň práce

  • pravidelné kontroly technologického vybavení hal (kotelny, VZT, chlazení, MaR)
  • řešení požadavků nájemců a klientů
  • údržba technických zařízení
  • provádění předepsaných testů požárních a vyhrazených zařízení

Požadujeme

  • SOU - vyučen v oboru elektro
  • platná vyhláška č.50/min §6
  • řidičský průkaz sk.B
  • ochota pracovat v nepřetržitém směnném provozu

Nabízíme

  • práce na HPP
  • odpovídající mzdové ohodnocení + příplatky za víkendy, noční, svátky
  • čtvrtletní bonusy
  • věrnostní půlroční bonus po 2 letech u společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Horní Počernice