předvýběr.cz

Technik údržby

Zveřejněno 05.02.2019

Pro našeho klienta, významnou společnost, která je spolehlivým dodavatelem staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik údržby.

Náplň práce

  • Drobné zámečnické práce a opravy
  • Pravidelné měsíční kontroly objektů
  • Kontrola a servis vzduchotechnik včetně dveřních clon (výměna filtrů, klínových řemenů, čistění strojů a výustek) včetně objednávání a nákupu filtrů a náhradních dílů. Spolupráce při opravách a revizích VZT odbornými firmami.
  • Správa a evidence klíčů, zámků a zámkových vložek spravovaných objektů + UNI
  • Kontroly funkce, opravy a servis dveří, zámků, samozavíračů, kování, koordinátorů zavření atd.
  • Půjčovna drobné mechanizace (vydávání, převzetí, čistění a drobné opravy strojů)
  • Údržba zeleně ve vnitrobloku IBC (sekání trávy)
  • Zimní údržba ve vnitrobloku IBC (odklízení sněhu)
  • Pravidelné havarijní služby

Požadujeme

  • Min. SOU – ideálně technického či stavebního směru
  • Příjemné vystupování a zručnost
  • Technický typ
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zázemí silné, perspektivní a prosperující české společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Motivační platové podmínky doplněné měsíčními prémiemi a doplňkovou roční prémií,
  • Nefinanční bonusy, příspěvky na stravování,
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Místo výkonu práce: Brno - střed

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.