předvýběr.cz

Strojní projektant

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí a zajišťuje komplexní projektové a inženýrské služby ve všech projektově-inženýrských profesích, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Strojní projektant.

Náplň práce

  • Vypracování projektové dokumentace v prostředí Plant 3D, AutoCAD, MS Office
  • Spolupráce se zákazníkem při specifikaci projektu
  • Činnosti dodavatelského a investorského inženýringu
  • Podpora a rozšiřování stávajících projektů

Požadujeme

  • VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání odpovídajícího směru
  • Praxe: v oboru 2 roky (alespoň školní praxe), znalost projektování se zaměřením na chemický nebo potravinářský průmysl
  • Analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost
  • Orientace v technických výkresech a dokumentaci
  • Pokročilá úroveň angličtiny (technická)
  • Znalost práce v programech: Plant 3D, AutoCAD, MS Office, Adobe Acrobat
  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Atraktivní pozice v prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Pracovní pomůcky: pc, telefon, služební automobil – dle potřeby pracovní pozice
  • Místo výkonu práce: Praha 6 - Dejvice, nástup ihned