předvýběr.cz

Projektový manažer divize Slaboproudé systémy

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na slaboproudé a zabezpečovací technologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer divize Slaboproudé systémy.

Náplň práce

  • Příprava a realizace zakázek slaboproudých technologií
  • Návrh a kontrola rozpočtu, zodpovědnost za jeho dodržování
  • Vedení projektového týmu
  • Monitoring, vyhodnocování ekonomického výsledku zakázek
  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Administrativa a reporting
  • Časté cestování /i vícedenní cesty v rámci ČR/

Požadujeme

  • SŠ elektrotechnická - obor elektro-slaboproud
  • Vyhlášku č. 50, § 6 a vyšší - podmínkou, osvědčení revizního technika (vyhl. 50, § 9) - výhodou
  • Prokazatelná zkušenost s řízením projektů - podmínkou
  • Znalost slaboproudých technologií (PZTS, EPS, EKV, CCTV, SSK atd.)
  • Vysoké nasazení, schopnost a chuť učit se
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Bezúhonnost
  • Odbornost, organizační schopnosti, schopnost identifikovat příležitosti a dosahovat vytýčených cílů
  • Zkušenost s projektováním v AutoCAD - výhodou
  • Anglický jazyk komunikativně - výhodou
  • Osvědčení fyzické osoby NBÚ pro stupeň Důvěrné, nebo Tajné – výhodou

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou v české stabilní společnosti
  • Kvalitní technické moderní zázemí pobočky společnosti, intenzivní péči během zkušební doby
  • Zajímavé mzdové podmínky odpovídající náročnosti práce a rozvoji pracovníka, mimořádné odměny za dobře odvedenou práci, cestovní náhrady
  • Možnost služebních cest do zahraničí
  • Obchodní provize v případě zprostředkování nových zakázek
  • Benefity: odborné vzdělávání, kurzy Anglického jazyka, SICK-TIME, SIM-karta, služební automobil i služební mobil k soukromým účelům, hrazené cesty do zaměstnání, příspěvek na stravné, nápoje zdarma, slevy na firemní produkty a služby aj.
  • Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.