předvýběr.cz

Obchodní inženýr oboru bezkontaktní měření teploty

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, obchodně technologickou společnost zaměřenou na široké spektrum moderních měřicích a zkušebních technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní inženýr oboru bezkontaktní měření teploty.

Náplň práce

  • Prodej přístrojové techniky pro bezkontaktní měření teploty výrobců Fluke Process Instruments (Raytek, Ircon)
  • Aktivní vyhledávání zájemců a udržování kontaktů se zákazníky a prodejci v oboru
  • Nabídky a prodej ručních a systémových přístrojů
  • Instalace měřicích systémů
  • Koordinace projektů v oboru
  • Plánování a realizace marketingových aktivit typu seminář, konference, výstava
  • Komunikace s výrobcem

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ve vhodném elektrotechnickém oboru
  • Praxe min. 3 roky v technickém obchodu
  • Zkušenost s technickým poradenstvím
  • Obecná znalost měřicí techniky a měření
  • Zkušenost s implementací měřicí techniky v průmyslovém prostředí
  • Přehled o průmyslových výrobách na teritoriu ČR a SR (výroba a zpracování kovů, plastů, skla, stavebních hmot, automobilový průmysl, energetika)
  • Znalost práce na PC
  • Znalost AJ slovem i písmem (komunikace s dodavateli, příp. klienty, školení v mateřské firmě)
  • ŘP skupiny B
  • Ochotu cestovat po ČR a SR
  • Časovou flexibilitu
  • Umění jednat s lidmi
  • Pracovní samostatnost, spolehlivost a zájem o obor

Nabízíme

  • Práci na HPP v zázemí zavedené společnosti
  • Motivační platové ohodnocení s 3 složkovou mzdou
  • Příspěvek na PP a ŽP
  • Služební vůz, mobil, notebook
  • Další vzdělávání v oboru
  • 3 dny mimořádné dovolené
  • Možnost firmou hrazeného jazykového vzdělávání – dle domluvy
  • Pracoviště: Brno
  • Termín nástupu: v krátké době podle dohody

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.