předvýběr.cz

Junior Event Coordinator

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je evropskou jedničkou mezi neziskovými lékařskými organizacemi a má za posláním šířit vzdělání odborné i laické veřejnosti o problematice rakoviny ženských orgánů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior Event Coordinator.

Náplň práce

  • Koordinace vzdělávacích kursů a menších odborných projektů
  • Příprava a plánování služeb/úkonů v rámci akce, komunikace s dodavateli služeb
  • Vedení registrace a komunikace s účastníky akce
  • Pomoc vědeckému koordinátorovi při vytváření odborného programu (práce ve virtuálních týmech) – organizace, vedení a zápis z telekonferencí (v anglickém jazyce), e-mailová komunikace, rozesílání pozvánek zvaným řečníkům a jejich administrace
  • Práce s webovými stránkami a pomoc s přípravou materiálů pro podporu prodeje kursů
  • Podpora Senior Event Coordinator při organizaci kampaně ´Dne Gynaecologické Onkologie (GO Day)´
  • Asistence koordinace eventů v jednotlivých zemích zapojených do kampaně
  • Příprava brožur a materiálů, komunikace s mediální agenturou, úprava obsahu webových stránek

Požadujeme

  • Min. 2 roky zkušeností v projektovém managementu, organizaci meetingů nebo zákaznickém servisu
  • VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
  • Vynikající znalost anglického jazyka (slovem i písmem), další jazyk výhodou
  • Pečlivost a velký smysl pro detaily
  • Ochotu učit se nové věci, všeobecné znalosti a ´selský rozum´
  • Orientaci na služby, schopnost multitaskingu, vysoká míru organizovanosti
  • Pokročilé počítačové znalosti (MS Office) a znalost nových technologií
  • Flexibilitu s ohledem na občasné telekonference v pozdnějších odpoledních/večerních hodinách v souvislostí s asistencí týmů pracujících v různých časových pásmech

Nabízíme

  • Zajímavá práce v evropských strukturách v neziskovém prostředí
  • Práce v přátelském kolektivu s flexibilní pracovní dobou
  • Home office dle dohody
  • Sickdays
  • Kanceláře v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností
  • Práce na plný úvazek na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Praha 1