předvýběr.cz

Obchodně - technický specialista

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je specializovaný dodavatel kompletních vysoce kvalitních výrobních zařízení, zejména pro průmysl automobilový, elektrotechnický a elektronický, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně – technický specialista.

Náplň práce

  • Péče o stávající zákazníky
  • Akvizice nových zákazníků
  • Technické poradenství
  • Zjišťování potřeb klientů, návrhy řešení ve spolupráci s dodavateli
  • Zpracování nabídek, dojednávání cen a vedení obchodních případů
  • Reprezentace společnosti na veletrzích a výstavách (CZ, SK, AT, D, CH)
  • Kontakt a spolupráce s dodavateli
  • Reporting vedoucímu obchodu v ČR a jednateli v Rakousku

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického směru, elektro – výhodou
  • Praxi v technickém obchodě
  • Znalost zpracování elektrických kabelů nebo alespoň zkušenost – velkou výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni – slovem i písmem
  • NJ – výhodou
  • ŘP sk. B
  • Znalost užívání MS Office
  • Obchod a technika koníčkem – výhodou
  • Ochotu cestovat po ČR a občas do zahraničí SK, AT, D, CH
  • Pro zákaznický přístup, tah na branku, aktivitu

Nabízíme

  • Práci na HPP u společnosti s dlouholetou tradicí na trhu a s profesionálním a férovým jednáním
  • Kvalitní produkty a vlastní know-how
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • 13. plat – dle zisků firmy
  • Roční bonus – dle vlastních obchodních výsledků (po zapracování)
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelné technické školení v zahraničí
  • Hrazené jazykové školení – v případě zájmu
  • Možnost částečného home office
  • Sídlo společnosti: Brno (ze začátku potřeba docházet)
  • Místo výkonu práce: Čechy (převážně západní část)