předvýběr.cz

Odborný prodejce - náhradní díly

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, specialistu na užitková vozidla, který nabízí více než jen náhradní díly, hledáme vhodné kandidáty na pozici Odborný prodejce - náhradní díly.

Náplň práce

  • Tvorba nabídek a zakázek v systému SAP
  • Péče o klienty v regionu Praha a střední Čechy
  • Prodej náhradních dílů po telefonu
  • Aktivní kontaktování zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Zpracování poptávky a vyřízení objednávky

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Praxe v prodeji
  • Základní komunikativní znalost NJ
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Spolehlivost, komunikativnost, cílevědomost, týmový duch

Nabízíme

  • Stabilní rodinná společnost, která je lídrem na trhu v Německu, Rakousku a Švýcarsku
  • 5 týdnu dovolené
  • 13. plat
  • Roční prodejní prémie
  • Prémie za docházku
  • Strava na pracovišti zdarma
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Modletice