předvýběr.cz

Obchodně technický zástupce - oblast Morava

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost s významným postavením na trhu v oblasti tepelné a chladící techniky, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Obchodně technický zástupce pro Moravu.

Společnost nabízí kompletní portfolio výrobků pro oblast ochrany tepelné a chladící techniky (teplonosné kapaliny, inhibitory pro ochranu topných systémů, čistící kapaliny pro nové i provozované systémy) a stejně tak pro své klienty zajišťuje i odborný servis a školení ohledně údržby a čištění systémů.

Momentálně hledáme nového kolegu do obchodního týmu s praxí na obchodní pozici nebo odborného technika.

Náplň práce

  • Vyhledávání nových zákazníků, budování vztahů se stávajícími obchodními partnery a rozšiřování obchodních příležitostí
  • Prodej standardních výrobků a řešení a poskytování technického poradenství ve svěřeném regionu
  • Účast na plánování a realizaci obchodní strategie v návaznosti na požadavky centrální organizace a místních podmínek trhu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxe na pozici obchodního zástupce nebo odborného technika
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Časovou flexibilitu a proaktivní přístup
  • Ochotu cestovat v rámci ČR
  • Uživatelskou znalost na PC
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • Práce ve stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
  • Práce na HPP
  • Školení a možnosti dalšího rozvoje
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + neomezené bonusy)
  • Notebook, mobil, služební vůz (i k soukromému užití)
  • Klouzavá pracovní doba
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Kanceláře: Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis.

V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.