předvýběr.cz

Stavbyvedoucí/Stavební technik

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí/Stavební technik.

Náplň práce

  • Spolupráce na vedení technické dokumentace staveb
  • Organizace a řízení stavby podle projektové a rozpočtové dokumentace
  • Vedení max. 1 – 2 staveb souběžně
  • Vedení cca 10 pracovníků
  • Koordinace 3-4 subdodavatelských firem
  • Zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, operativní řešení vzniklých problémů
  • Kontrola práce subdodavatelů, kontrola jakosti provedení prací
  • Vedení stavebního deníku

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavební
  • Vhodné i pro absolventy
  • Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou
  • Vysoká odolnost proti stresu
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Orientace v chodu stavebního provozu
  • Znalost práce s PC
  • Samostatnost, flexibilitu a časovou pružnost
  • Řidičský průkaz „B“

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s více než 25 letou tradicí
  • Dlouhodobá práce na HPP
  • Běžnou pracovní dobu – 7 – 16:00 hod.
  • Finanční ohodnocení 30 – 40 000 Kč hrubého
  • Notebook, telefon, firemní automobil
  • Místo výkonu práce: region Vysočina (Jihlava a okolí)